Kot brytyjski, 1 dolar, Seria: Przyjaciele Człowieka – Koty

Mennica Polska z przyjemnością prezentuje Państwu monetę z serii „Przyjaciele Człowieka – Koty”, stworzoną z myślą o miłośnikach kotów brytyjskich .
Zachwycająca moneta z wielobarwnym wizerunkiem kota brytyjskiego zdobionym kryształami SWAROVSKI ELEMENTS to prezent, którego nie sposób zapomnieć.
Niesamowite piękno kota brytyjskiego połączone z roztaczaną przez niego magiczną aurą czyni z monety pozycję, która doda blasku każdej kolekcji.

• wykonana ze srebra wysokiej próby
• dekorowana kryształami SWAROVSKI ELEMENTS
• innowacyjne zdobienie drukiem cyfrowym
• unikalność gwarantowana niskim nakładem – jedyne 1500 sztuk
• oferowana w opakowaniu stworzonym na wyłączność
• prawny środek płatniczy w Nowej Zelandii
• autentyczność potwierdzona certyfikatem Mennicy Polskiej

Dostępność: W magazynie

249,00 zł

Szczegóły

Rewers:
Na pierwszym planie – wielobarwny wizerunek kota brytyjskiego z oczami zdobionymi kryształami SWAROVSKI ELEMENTS. W tle – wizerunek kota brytyjskiego odwzorowany w reliefie. Powyżej – nazwa monety w języku polskim i angielskim: BRITISH SHORTHAIR / KOT BRYTYJSKI. Wzdłuż otoku – elementy dekoracyjne w postaci śladów kocich łap.

Awers:
W centralnej części monety – profilowy portret Jej Wysokości Królowej Elżbiety II, zgodny ze standardem emitenta. Poniżej – oznaczenie próby srebra (Ag 999) i znak menniczy: m/w. Wzdłuż otoku – napisy: ELIZABETH II (Elżbieta II), NIUE ISLAND (emitent), 1 DOLLAR (nominał) oraz rok emisji: 2014.

Dodatkowe informacje

Metal Ag 999
Masa 17,50 g
Producent Mennica Polska
Nominał 1 dolar nowozelandzki
Nakład 1500 szt.
Wymiar 38,61 mm

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką cookies.     Nie pokazuj więcej tego powiadomienia